IniciHoraris entrenaments

GIRONA CHHORARISTEMPORADA21-22

DILLUNS

OK LLIGA MASCULÍ
PISTA GRAN
20:15-21:00
FÍSIC
21:00-23:00
RAMON / MARC
PISTA PETITA
OK LLIGA FEMENÍ
PISTA ALTRE
21:00-23:00

DIMARTS

BENJAMÍ / ALEVÍ
PISTA GRAN
17:30-18:45
CARLOTA / MARC VÁZQUEZ
18:45-19:45
FÍSIC
FEM 15 / FEM 17 / FEM 17B / 1A i 2A CAT FEM
PISTA GRAN
17:45-18:45
FÍSIC
18:45-20:00
JULIA / PAIUTUVÍ / SAPHIRA
OK LLIGA FEM / FEMENINS
PISTA GRAN
19:00-19:45
FÍSIC / VIDEO
20:21:45
BOU / MARTIN / PUIGVERT
OK LLIGA MASCULÍ
PISTA GRAN
20:45-21:30
FÍSIC
21:45-23:15
COMALAT / BENITO
ESCOLA / PREBENJAMÍ
PISTA PETITA
17:30-18:30
RAMON BENITO / FORTUNATO / MARINA
INFANTIL A / INFANTIL B / REFORÇOS ALEVINS
PISTA PETITA
17:45-18:45
FÍSIC
18:45-20:00
CALERO
JUVENIL / JUNIOR
PISTA PETITA
18:45-19:45
FÍSIC
20:00-21:15
COMALAT / BENITO
PISTA COL·LEGI

DIJOUS

TECNIFICACIÓ: FEM 15 / FEM 17 B
PISTA GRAN
17:30-18:30
JULIA / SAPHIRA
TECNIFICACIÓ: ALEVÍ / INFANTIL A i B / JUVENIL
PISTA GRAN
18:30-19:30
MARC VAZQUEZ / CALERO / COMALAT / BENITO
JUVENIL / JÚNIOR / FEMENÍ (17 A, 2a, 1a)
PISTA GRAN
19:30-20:30
COMALAT / BENITO / PAITUVÍ
OK LLIGA MASCULÍ
PISTA GRAN
20:30-22:15
COMALAT / BENITO
OK LLIGA FEMENÍ
PISTA GRAN
22:15-23:30
BOU / MARTIN / PUIGVERT
PREBENJAMÍ / BENJAMÍ
PISTA PETITA
17:30-18:30
FORTUNATO / MARINA / CARLOTA
18:30-19:00
FÍSIC
FEM 15 / FEM 17B
PISTA PETITA
18:30-19:30
JULIA / SAPHIRA
ALEVÍ / INFANTIL A i INFANTIL B
PISTA PETITA
19:30-20:30
MARC VÁZQUEZ / CALERO
JÚNIOR / FEMENÍ (17 A, 2a, 1a)
PISTA PETITA
20:30-21:30
PAITUVÍ
OK LLIGA FEMENÍ / FEMENINS
PISTA PETITA
21:30-22:15
BOU / MARTIN / PUIGVERT
PISTA COL·LEGI

DIVENDRES

PREBENJAMÍ / BENJAMÍ
PISTA GRAN
17:30-18:30
FORTUNATO / MARINA / CARLOTA
ALEVÍ / FEM 15 / FEM 17 / INFANTIL B
PISTA GRAN
18:30-19:30
MARC VÁZQUEZ / JULIA / SAPHIRA / MARINA
INFANTIL A / FEM 17 / 1a i 2a FEMENÍ
PISTA GRAN
19:30-20:30
CALERO / PAITUVÍ
INFANTIL A / JUVENIL / JUNIOR
PISTA GRAN
20:30-21:45
CALERO / COMALAT / BENITO
2a CAT / REFORÇOS (JÚNIOR / JUVENIL)
PISTA GRAN
21:45-23:15
MAURO
ESCOLA
PISTA PETITA
17:30-18:45
MARC VÀZQUEZ
PREBENJAMÍ / BENJAMÍ
PISTA PETITA
18:45-19:30
FORTUNATO / MARINA / CARLOTA
ALEVÍ / FEM 15 / FEM 17 / INFANTIL B
PISTA PETITA
19:30-20:30
MARC VÀZQUEZ / JULIA / SAPHIRA
FEM 17 / 1a i 2a FEMENÍ
PISTA PETITA
20:30-21:00
PAITUVÍ
PISTA COL·LEGI
Scroll Up